Find dine dele
YA5425 Større billede

Yamaha 400 kodiak / grizzly cylinderforing

YA5425

Nyhed

Varenummer: YA5425

More details

1 001,69 DKK (Ekskl. moms)

1 252,11 DKK (Inkl. moms)

1252.1125

Mere information

Note: 84.5mm

MakeModelCC / HPYear
YamahaGrizzly4002007
YamahaGrizzly4002007-2008
YamahaGrizzly4002008
YamahaKodiak4002000
YamahaKodiak4002000-2006
YamahaKodiak4002001
YamahaKodiak4002002
YamahaKodiak4002003
YamahaKodiak4002004
YamahaKodiak4002005
YamahaKodiak4002006

Anmeldeser

Ingen kundeanmeldeser på dette tidspunkt

Write a review

Yamaha 400 kodiak / grizzly cylinderforing

Yamaha 400 kodiak / grizzly cylinderforing

Varenummer: YA5425

Write a review

30 other products in the same category: