Find dine dele
S4F100000180 Større billede

stempel sæt til crf450 stor boring 09-10

S4F100000180

Nyhed

Varenummer: S4F100000180

Detail: Replacement Piston For P400210100030 Cylinder Kit

More details

2 789,35 DKK (Ekskl. moms)

3 486,69 DKK (Inkl. moms)

3486.6875

Mere information

Note: 99.96mm

MakeModelCC / HPYear
HondaCRF-R4502009
HondaCRF-R4502009-2014
HondaCRF-R4502010
HondaCRF-R4502011
HondaCRF-R4502012
HondaCRF-R4502013
HondaCRF-R4502014

Anmeldeser

Ingen kundeanmeldeser på dette tidspunkt

Write a review

stempel sæt til crf450 stor boring 09-10

stempel sæt til crf450 stor boring 09-10

Varenummer: S4F100000180

Detail: Replacement Piston For P400210100030 Cylinder Kit

Write a review

30 other products in the same category: